Realizacje i projekty - Qchnia

Wieloletnie doświadczenie pracowni Q-art na rynku mebli i wnętrz sprawia, iż jesteśmy niemal idealnym partnerem dla inwestora oczekującego indywidualnego podejścia do jego wysokich wymagań co do projektu wnętrza jak i mebli kuchennych.

Naszemu klientowi zapewniamy profesjonalny poziom obsługi:
  • projektowanie w systemie CAD 3D wizualiacja
  • wykonanie/realizacja projektu w nowoczesnej technologii przez osoby odpowiednio w tym celu przeszkolone
  • od początku do zakończenia projektu klient może liczyć na profesjonalne doradztwo dotyczące doboru kolorów i materiałów użytych w tworzeniu jego wymarzonego wnętrza.
Bazujemy na materiałach i akcesoriach uznanych producentów. Nadrzędnym celem pracowni jest osiągnięcie koloru oraz kształtu mebli, które powstały w wyobraźni klienta, stosując technologie w taki sposób, aby uzyskać wyjątkowy i niepowtarzalny efekt.

Kuchnie z logo Q-art charakteryzują się nietypowymi rozwiązaniami:
  • fronty wykonane w technologii łączenia drewna oraz szkła,
  • fronty lakierowane na wysoki połysk na dowolnie wybrany kolor,
  • zastosowanie form krzywoliniowych, giętych frontów,
  • blaty kuchenne wykonane z granitu, blatu akrylowomineralnego (charakteryzującego się brakiem widocznych spoin) lub stosowane coraz częściej blaty ze szkła.

W projektach bierzemy również pod uwagę sprzęt AGD, który musi być dopasowany linią i klasą do wykonywanej kuchni. Począwszy od modeli prostych, gładkich po gięte, wzorzyste. Sprzęt powinien idealnie komponować się z meblami i podnosić jego wartość estetyczną, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i ergonomii.

Bielsko biała kuchnie na wymiar

projektowanie i wykonanie kuchni warszawa

projektowanie i wykonanie kuchni mazowieckie

meble kuchenne na wymiar podlaskie

meble kuchenne na wymiar kraków

kuchnie na wymiar śląsk tanio